Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, ne Don Bosko ne kat te 2 te nje pallati 10 katesh te mire administruar me dy ashensore. Organizohet nga nje sallon ndenje bashke me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ka te gjitha paisjet elektroshtepiake. Zona prane ka te gjitha facalitetet e nevojshme per nje jete komode.Me nje cmim qeraje 400 euro ne muaj , cmimi eshte i diskutushem. . Per me shume inf ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne 0697070039


Informacion
Sipërfaqja:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

52 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019