Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tualete tek kopshti Botanik prane xhamise. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri me orientim lindje-jug. Organizohet ne 1 sallon te madh me zonen e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande 22.54m2. Disponon nje siperfaqe totale 154.67, sip. neto 119.4m2, sip. verande 22.54m2, sip. perbashket 12.73. Prona ka dokumentacion te rregullt te pronesise. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

119 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

148 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Selite e Vjeter

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019