Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Organizohet ne: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 96 m2, me orientim Jug - Perendim. Disponon certifikate pronesie. ÇMIMI ESHTE I NEGOCIUSHEM. Kontaktoni Ermal Gjinecin ne nr. e cel: 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sipërfaqja:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

9 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

185 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vlore, transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019