Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Organizohet ne: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 96 m2, me orientim Jug - Perendim. Disponon certifikate pronesie. ÇMIMI ESHTE I NEGOCIUSHEM.


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

464

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vlore, transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020