Përshkrim

Apartamenti ndohet ne katin 9 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete me pamje relaksuese nga Vila e Zogut. Disponon certifikate pronesie dhe eshte e gateshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day.


Informacion
Sipërfaqja:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

184 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019