Përshkrim

Apartamenti ndodhet perball Restorant Fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .Ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur.Ka nje orjentim lindje.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

78 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

333 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sotir Caci

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019