Hyr
Përshkrim

Prane BIG MARKET ne rruge kryesore ne zonen e Yzberishtit shitet apartament 2+1+2 i ndodhur ne katin e katert te nje ndertimi te ri dhe i organizuar nga nje koridor i vogel i cili ben shperndarjen e ambienteve si salloni se bashku me ambientin e gatimit , dy dhomat e gjumit + nje mini dhome gjumi e cila mund te perdoret edhe si studio , ballkoni si dhe dy tualete . Orientimi e ben shume te kendshem si apartament pasi orientohet drejt jugut duke pasur ndricim natyral gjate gjithe dites . Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi ( gjithashtu ndodhet prane stacionit te autobuzit) detaje te cilat e bejne akoma dhe me shume komod .Per me shume informacion na kontaktoni ne : +355 69 707 0039


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

240

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Yzberisht

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020