Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Thesarit, ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor. Organizohet nga nje sallon me ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona eshte e qete me akses te shpejte ne rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per informacione ose nje vizite kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

65 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

436 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Thesarit, Fresk

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019