Hyr
Përshkrim

Toka ndodhet buze rruges dhe ka gjithe facilitetet e mundshme uje, drita dhe kanalizime, eshte e pershtatshme per shumellojshmeri veprimtarish. Cmimi eshte i negociueshem.
Per me shume informacion kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

6000 m2

Sip. e brendshme:

6000 m2

Sip. Toke:

6000 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tirane

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020