Përshkrim

Shitet toke ne Priske te Madhe me siperfaqe 10.000 m2 ne mes te gjelberimit te Dajtit dhe pamje spektakolare nga qyteti. Ndodhet buze rruges kombetare dhe ka gjithe facilitetet e mundshme uje, drita dhe kanalizime, eshte e pershtatshme per shumellojshmeri veprimtarish. Cmimi eshte i negociueshem.
Per me shume informacion kontaktoni ne 0683599278 !


Informacion
Sipërfaqja:

10000 m2

Lloji:

Commercial Land Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

51 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Priske

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019