Hyr
Përshkrim

Objekti ndodhet ne zonen e Curriles afer bar "PortSide" ne vije te pare te ndertimit ne bregdet. Me nje siperfaqe prej 87 m2 te objektit ka mundesi dhe per zgjerim duke shfrytezuar token e cila i bashkangjitet si ne foto. Mundesi shume e mire per ngritjen e nje biznesi lokal. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

87 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

369

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Currila

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020