APARTAMENT NE SHITJE TE KODRA E DIELLIT 3+1+2! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Kodren e Diellit, shume prane Rezidences shitet apartament 3+1+2+2 ne nje nga ndertesat me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimit te nje ndertese 6 kateshe. Siperfaqja e brendshme 117 m, totale eshte 123 m2. Korridori hyres ka 1 tualet majtas, dhe kalohet ne Sallon ku eshte edhe kuzhina me dalje ne ballkon me orientim Lindje. Nepermjet korridorit te dyte kalojme ne zonat e tjera te apartamentit ku ndodhet tualeti i dyte si dhe 3 dhoma gjumi, njera prej tyre me dalje ne ballkonin e dyte. Apartamenti eshte komplet i shtruar me laminant dhe istalimet elektrike-hidraulike jane shume cilesore. Sistem chiller nga ndertusi. Orientimi apartamentit eshte Lindje-Veri . Ndricimi natyral e shoqeron gjate gjithe dites.Ne zone ka Supermarkete,kopshte,cerdhe dhe sherbime te ndryshme.Per me teper lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

123 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1857

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rrapo Hekali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020