Hyr
Përshkrim

Apartament 1+1 per Shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje ndertim te mireadminstruar, me siperfaqe totale 72m2 te orgnizuara ne soxhorno, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti shitet i pa mobiluar. Zona eshte e qete dhe lehtesisht e aksesueshme me zonat kryeore te Durresit. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. per nje shoqerim ne prone mund te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

311

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: vollga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020