Hyr
Përshkrim

Shiten 12 000 metra katror toke ne spitalle. toka kufizohet nga 2 rruge nje kryesore dhe nje dytesore. toka ndodhet ne spittalle ne nje zone industriale qe eshte e pershtatshme per ndertimin e kapanoneve , perqindja e shfrytezimit te tokes varion nga 45-55%.. Per nje shoqerim ju ftoj te na kontaktoni


Informacion
Sip. Toke:

12000 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

200

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: spitalle

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020