Hyr
Përshkrim

Jepet me qira kati i pare i nje vile me vendndodhje prane stadiumit . shtepia ka siperfaqe 125m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Shtepia eshte pjeserisht e mobiluar . Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje vile private. Per me shume informacione ju ftojme ta vizitojme se bashku!


Informacion
Sip. e brendshme:

125 m2

Sip. Toke:

350 m2

Dhomat e gjumit:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

717

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: STADIUMI

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020