Hyr
Përshkrim

JEPET KAPANON ME QERA !
Prona ndodhet ne zonen e Shkozetit dhe ka nje pozicion teper te favorshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.
Siperfaqja totale e prones eshte 864m2 truall, nga te cilat 400m2 jane shfrytezuar per ndertimin e kapanonit. Kapanoni eshte i organizuar ne 2 kate nga 400 m2 secili, nje zyre e mobiluar me kushte shume te mira dhe nje tualet.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

400 m2

Sip. Toke:

464 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

168

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020