SHITET - APARTAMENT 2+1 - L.PARTIZANI, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1, tek L. Partizani. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 161m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon+kuzhine, 2 dhoma, 2 tualete si dhe dy ballkone , nga ku njeri prej ballkoneve eshte rreth 35m2 dhe ofron pamje pothuajse e te gjithe qytetit. Apartamenti disponon nje arredim teper cilesor dhe eshte i perfshire ne cmim. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

161 m2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1206

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L. Partizani, Rus

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin