Përshkrim

Jepet me qira vile ne rezindencen Rolling Hill.Siperfaqe Ndertimi 330m2 dhe oborr 650m2.Organizuar ne ambjent ndenjie ,kuzhine,3 dhoma gjumi,3 tualete dhe studio.


Informacion
Sipërfaqja:

330 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

64 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019