Hyr
Përshkrim

Jepet me qira vile ne rezindencen Rolling Hill.Siperfaqe Ndertimi 330m2 dhe oborr 650m2.Organizuar ne ambjent ndenjie ,kuzhine,3 dhoma gjumi,3 tualete dhe studio.


Informacion
Sip. e brendshme:

330 m2

Sip. Toke:

650 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

521

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rrolling Hills

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020