Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 prapa kafe Europa. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 3 ashensor. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambjent gatimi totalisht i vecuar dhe 2 tualete. Ne apartament jane te instaluar tubacionet e sistemit ngrohje-ftohje dhe njekohesisht disponon kondicioner ne cdo ambjent. Punimet e apartamentit jane teper cilesore si psh dritaret qe jane prej druri dhe me dopioxham. Ka nje orientim jug-lindje-perendim. Apartamenti shitet sic eshte ne foto. Cmimi eshte i negociushem.
Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

152 m2

Sip. e brendshme:

134 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

598

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: 9-Kateshet, Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020