Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me mobilim cilesor dhe mjaft komod. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130m2 e organizuar ne sallon me hapesire te bollshme si dhe ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande. Apartamenti eshte i shtruar me parket druri, i investuar ne izolim akustik dhe termik. Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar dhe te survejuar me kamera sigurie 24H. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sipërfaqja:

130 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

252 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ismail Qemali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019