Hyr
Përshkrim

Shitet apartament perballe ish Viles Enver ne zonen e Bllokut ! Prone me pamje teper te kendshme dhe ndryshe nga te tjerat ne treg ! Shitet ashtu sic e shikon ne foto ! Ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes me mobilim cilesor dhe mjaft komod. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130m2 e organizuar ne sallon me hapesire te bollshme si dhe ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande. Apartamenti eshte i shtruar me parket druri, i investuar ne izolim akustik dhe termik. Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar dhe te survejuar me kamera sigurie 24H. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

139 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

621

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ismail Qemali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020