Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Lulishtja Cajupi fare prane rruges kryesore, eshte ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.Ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 e organizuar ne nje dhome ndenje, nje kuzhine gatimi te vecuar,tre dhoma gjumi,dy tualete( me dritare) dhe dy ballkone.
Apartamenti ka nje orjentim veri-lindje.Disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

379

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lulishtja Cajupi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020