Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne lagjen Koder ne qytetin e Sarandes,ne katin e dyte te nje pallati te ri.Ka nje siperfaqe totale prej 43 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone te bollshme.Ka mundesi parkimi.Apartamenti ka nje orjentim veri-lindje.Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

43 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarande

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019