Hyr
Përshkrim

Shitet super apartament ne qender te qyteti te gama-market me nje siperfaqe 105 m2. Apartameni shitet totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 9 nga toka. Eshte i orientuar nga veri-perendimi dhe me mobilim bashkohore. Disponon dekumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne pron na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1058

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: qender

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020