Përshkrim

Shitet super apartament ne qender te qyteti te gama-market me nje siperfaqe 105 m2. Apartameni shitet totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 9 nga toka. Eshte i orientuar nga veri-perendimi dhe me mobilim bashkohore. Disponon dekumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne pron na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

195 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: qender

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019