Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, me siperfaqe totale 119m2 dhe siperfaqe te brendshme 107.6m2. Organizohet ne 3+1+2 tualete. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Vendosja e pllakave do te zbritet ne cmim nga pronari. Per me teper informacion kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare Blue Star

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020