Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, me siperfaqe totale 119m2 dhe siperfaqe te brendshme 107.6m2. Organizohet ne 3+1+2 tualete. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Vendosja e pllakave do te zbritet ne cmim nga pronari. Per me teper informacion kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

108 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

23 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019