Përshkrim

Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne qender te Durresit ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 111m2 dhe siperfaqe te brendshme 99.3m2 .Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine , dy dhoma gjumi, tualet, ballkon. Per me teper informacion kontaktoni .


Informacion
Sipërfaqja:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

36 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019