Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit me siperfaqe totale 97.5m2 ndersa siperfaqe te brendshmje 85.5m2 . Organizohet ne 2 +1 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti ofron dhe nje pamje shum te bukur te qytetit . Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

78 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019