Përshkrim

Jepet me qira bar-restorant tek Stadiumi Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 120 m2 brenda dhe 30m2 verande te shfrytezueshme. Eshte e organizuar nga kati 0 me siperfaqe 66.42m2, totalisht i investuar dhe kati -1 me siperfaqe 60m2 e pershtatur per ambientin e kuzhines se restorantit. Lokali eshte i mobiluar, (i perdorur per nje periudhe afatshkurter) me nje mobilim modern, te dizenjuar me arkitekte. Ne cmim nuk jane te perfshira taksat. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0693996363.


Informacion
Sipërfaqja:

120 m2

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Bar / Restaurant Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

63 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Dinamo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019