Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane qendres "Globe". Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 101m2 dhe nje siperfaqe verande prej 31.5m2. Ka nje organizim shume te mire dhe disponon nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje ballkon, nje verande dhe nje tualet. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ne nje zone qe eshte lehtesisht e aksesueshme. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni 0689089655


Informacion
Sipërfaqja:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

36 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019