Hyr
Përshkrim

Shitet vile ne nje kompleks bashkëkohor në afërsi te Kalasë te Prezës dhe Aeroportit te Tiranës, vetëm 10 minuta largë kryeqytetit.
I gjithe kompleksi prej 5 vilash eshte i ideuar mbi konceptin e vete kalase, duke gershetuar historine e zones me bashkekohoren e ndertimit dhe qetesine e natyres perreth.
Kompleksi eshte i vitit 2019 ne nje siperfaqe toke 700-1000m2
Vete vila gezon nje siperfaqe prej 360m2 ,eshte e organizuar ne 2 kate , papafingo , pishine personale, 2 poste parkimi, dhe eshtë e pajisur me të gjitha izolimet termike dhe akustike.
Aktualisht ambientet e brendshme jane openspace, ne menyre qe te organizohen sipas deshires se klientit. Ne cmim perfshihet instalimet e ngrohjes qendrore, (chiller) , pishina ne fazen e betonit dhe gjelberimi i ambienteve te perbashkta.

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

360 m2

Sip. Toke:

700 m2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

292

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020