Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Dhoma e ndenjes dhe nje nder dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

108 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

108 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019