Përshkrim

Shitet apartamenti 1+1 ne blv. Zogu i Pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Siperfaqja eshte 62m2 dhe eshte i organizuar me nje dhome gjumi, kuzhine e vecuar, nje tualet dhe dhoma e ndenjes me ballkon. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0697007416


Informacion
Sipërfaqja:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

130 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fakulteti i Shkencave te Natyres

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019