Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek rruga Barrikadave me një sipërfaqe prej 90 m2. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor .Eshtë i organizuar në ambjenti ndenje + guzhina , dy dhoma gjumi ,një ballkon dhe dy tualete. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më normale si dhe afërsi me Qendrën.
Për një vizitë në pronë apo më shumë informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

254

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Isa Boletini

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020