Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje rezidence, e cila ndodhet ne nje pozicion gjeografik mjaft strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes. Rezidenca ofron një mënyre jetese të veçantë dhe moderne në të njëjtën kohë. Cilësi e lartë ndërtimi, jo vetëm brenda apartamentit, por edhe në fasadë me dekore unike. Apartamenti ka siperfaqe totale 109.7 m2 dhe organizohet nga nje sallon i bollshem ku eshte i pozicionuar edhe ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrin e meposhtem: 068 329 0220.


Informacion
Sipërfaqja:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

47 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: rruga Ndre Mjeda

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019