Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Liqenit te Thate, nje zone te preferuar per banim pasi te ofron qetesine dhe ajrin e paster qe pak zona te qytetit ta ofrojne.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe orientohet nga jugu, orientim i cili i mundeson ambjenteve te banimit ndricim natyral dhe pamje nga liqeni. Organizohet ne nje dhome ndenjeje me ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofron kushte teper komode per arsye te mobilimit bashkekohor.
Zona eshte e njohur gjithashtu per afersine me parkun e madh te qytetit, afersine me qendrat tregetare por edhe lehtesine e levizjes drejt te gjitha pikave hyrese dhe dalese te Tiranes. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

105 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019