Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rezidencen Kodra e Diellit 1, zone e cila ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te sigurte.
Eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi,nje tualet dhe 2 ballkone .
Apartamenti ka orientim te mire gje qe ben te mundur ndricim pergjate gjithe dites dhe pamje brenda ne rezidence.
Ne cmim perfshihet tatim fitim 15% .
Per me shume informacion kontaktoni .


Informacion
Sipërfaqja:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

133 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra Diellit 1

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019