Përshkrim

Prane vilave gjermane jepet me qira vile tre kateshe. Vila ndodhet ne nje nga zonat gje qe mundeson qetesine dhe privatesine e shume kerkuar por edhe afersine me qytetin dhe facilitetet e tij. Ka nje siperfaqje prej 240 m2. Kati i pare eshte i organizuar nga nje dhome ndenje te vecuar nga ambienti i gatimit. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet dhe ne katin e trete dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

240 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

51 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Fuat Toptani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019