Hyr
Përshkrim

Shitet toke ne Vore me siperfaqe 4000m2. Toke eshte e pershtatshme per cdo lloje investimi dhe ndodhet afer rruges.Ajo ka nje pozicion gjeografik shume strategjik, vetem 5 minuta prane autostrades.Per me shume informacione na kontaktoni tani!!!


Informacion
Sip. Toke:

4000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

151

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020