Hyr
Përshkrim

Ka funksiounuar për më shumë se 15 vite si shkollë private tetë vjecare dhe atë të mesme.
Katër katëshe me një sipërfaqe totale prej 8400m2 , nga këto 1118 m2 ndertim me 33 klasa , 2 ambiente gatimi , restorant ,dushe , palester , fushe tenisi , fushe futbolli sallë aktivitetesh dhe zyra e bën tepër komode dhe funksionale .
Me certifikatë pronësie dhe leje shfrytëzimi nga zyra urbanistikës.
Për më tepër informacion mos nguroni të na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

8400 m2

Sip. e brendshme:

1118 m2

Sip. Toke:

8400 m2

Tualetet:

18

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

301

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vaqarr

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020