Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 tek Ministria e Drejtesise prane Bulevardit Zogi i I . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 85 m2. Perbehet nga: 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 sallon, 1 guzhine e kompletuar me te gjitha aksesoret e saj. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, mobilim i cili eshte i ri dhe teper komod.
Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni !


Informacion
Sipërfaqja:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Hamit Shijaku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019