Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Oxhakut prane xhamise "Xhura". Apartamenti eshte i organizuar ne korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, dhoma e pritjes (salloni) se bashku me nje aneks i pershtatur ne kuzhine, dhoma e gjumit dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe e sigurt. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

54 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

380

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Belul Hatibi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020