Hyr
Përshkrim

Toka ndodhet prane detit, eshte toke truall me nje siperfaqe 200m2. Disponon leje per ndertim 4 kate cka e ben te mundshem investimin dhe per biznes. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Sarandes. Per me shume info kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

200 m2

Lloji:

Urban Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga JANAQ KUMI

Shteti: Albania

Qyteti: Sarandë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020