Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit, nje nga zonat qe ofrojne mundesi mjaft te mire investimi.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Eshte i organizuar ne kater ambiente dhe nje tualet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 106.5 m2 , mundesi e mire edhe per ndarje ne dy apartamente 1+1.
Prona disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

960

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020