Hyr
Përshkrim

Shitet shtëpi 1 katëshe e organizuar në dy dhoma gjumi ,dhomë ndenje + ambjent gatimi si dhe një tualet .Shtëpia ka një sipërfaqe prej 104.2 m2 dhe sipërfaqe trualli prej 332 m2, ndodhet pranë Vilave Gjermane . Trualli eështë i pajisur me dokument hipotekor ndërsa ndërtesa ka leje legalizimi. Cmimi është i negociueshëm. Për një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

104 m2

Sip. Toke:

436 m2

Dhomat e gjumit:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 3 vellezerit kondi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020