Hyr
Përshkrim

Shitet vilë 4-katëshe tek Rruga 3 Vëllezërit Kondi. Kati 0 ka një sipërfaqe prej 66.3 m2, dy poste parkimi dhe magazinë. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 129.3m2 nga ku sipërfaqja e brëndshme është 101.6 m2 dhe verandë 27.7m2 . Organizohet nga një dhomë gjumi ,ambjenti i gatimit i vecuar,ambjenti i ndenjes dhe një tualet . Kati i dytë ka sipërfaqe prej 120.2 m2 ku sipërfaqja e brëndshme është 104.6m2 dhe verandë 15.6 m2 . Organizohet në tre dhoma gjumi dhe një tualet. Kati i tretë ka sipërfaqe banimi prej 65.4 m2 dhe verandë 54.7 m2 Organizohet në dhomë gjumi të madhe ,një tualet si dhe barbeque e vendosur në verandë. Pamja dhe pozicioni ku ndodhet vila të ofron qetësi dhe nje pamje fantastike. Trualli është i pajisur me hipotekë ndërsa ndërtesa ndërtesa ka leje legalizimi.Për një vizitë në pronë na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

381 m2

Sip. Toke:

470 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

218

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 3 vellezerit kondi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020