Shitet toke ne zonen industriale prane sektor rinia - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ka nje siperfaqje prej 25'100m2 te shenuara ne certifikaten e pronesie . E pozicionuar brenda zonen industriale dhe me mundesi zgjerimi ne me shume metra katrore te pajisura me certifikate pronesie te rregullt . Kontaktoni


Informacion
Sip. Toke:

25100 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

560

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: rruga "Vath Truja", Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020