Shitet toke ne zonen industriale ne sektor rinia. - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ka nje siperfaqje prej 30'000m2 te shenuara ne certifikaten e pronesie . E pozicionuar brenda zonen industriale dhe me mundesi zgjerimi ne me shume metra katrore te pajisura me certifikate pronesie te rregullt . Kontaktoni


Informacion
Sip. Toke:

30000 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

597

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: rruga "Vath Truja", Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020