Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament me siperfaqe 200 m2 totalishte i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 nga toka te nje pallati 13 katesh.
Ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 sallone super te medhenj dhe eshte totalisht i rrethuar me ballkon. Aredimi eshte luksoz dhe mjaft modern. Apartamenti eshte i pajisur me sistem cileri dhe kaldaje.Cmimi eshte i diskutushem. Per nje shoqerim ne prone ose informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

936

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: TREGU ORIZIT

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020