Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Century 21 Gate sjell per ju nje kompleks te ri ne ndertim i cili eshte i pozicionuar ne zonen e Golemit.
Nje zone teper e lakmuar per facilitetet e shumta qe ofron.
Pallati eshte ne fazen e ndertimit dhe eshte i projektuar si ndertim 6 katesh me apartamente te tipologjive te ndryshme:1+1, 2+1, 3+1.
Ndertimi eshte i nje standarti shume te larte, me ambiente clodhese te gjelberuara per banoret, me dritare termike, sistem kapot, parking te garantuar perqark ndertimit.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Kati:

1,2,3,4,5,6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

214

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020